Contact

De Zeeheldentuin is een initiatief van een aantal bewoners van het Zeeheldenkwartier. Kom langs bij de tuin in het Tasmanhof aan de Tasmanstraat. Of wil je meer weten, of helpen met dit initiatief?

Neem dan contact op via het algemene email adres info@zeeheldentuin.nl

Of wil je liever persoonlijk contact, dat kan ook rechtstreeks met een van de bestuursleden.

Wessel Tiessens (Voorzitter)
tel. 06 – 34 941 072
Wessel@zeeheldentuin.nl

Jan Peter Poot (Penningmeester)
tel. 06-30 456 112
Janpeter@zeeheldentuin.nl

Lotte Nijkamp ( Communicatie, Evenementen en PR)
Lotte@zeeheldentuin.nl 

Connie van Oers (Secretaris)
tel. 06 - 22 796 818
Conny@zeeheldentuin.nl

Ivo Nederpelt (Ontwerp)
Ivo@zeeheldentuin.nl 

Ward Heeren (Beheer)
Ward@zeeheldentuin.nl

Ontwerp team
Daniel Jauslin 
tel. 070-8919484
jauslin@dgj.nl

Frederique Huijgen 
tel. 06-41 309 435
frederique@zeeheldentuin.nl

Stichting Zeeheldentuin 
De Zeeheldentuin is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel als "Stichting Zeeheldentuin".

Onze officiele gegevens zijn:
Naam: Stichting Zeeheldentuin
Vestigingsplaats: 's-Gravenhage
KvK-nummer: 60255870
IBAN: NL12 RABO 0167 7169 13